Servis zariadení PC / Notebook

Inštalácia systému Windows

35.00 €Čas trvania : do 48 hodín

Nainštalujeme Vám Windows podľa dodaného inštalačného kľúča (na PC je nalepená nálepka s inštalačným kľúčom - staršie verzie Windows, resp. kľúč môže byť uložený v BIOSe). Inštalácia aktualizácií Windows, ovládačov jednotlivých komponentov a základných programov (prehliadač obrázkov, filmov, prehrávač hudby, rozbaľovací softvér, Open office...). Upozornenie: Novou inštaláciou Windows sa všetky užívateľské data a programy na systémovom disku C: nenávratne vymažú!

Zálohovanie a obnova dát

0.50 € / GBČas trvania : do 24 hodín

Pomôžeme vám s nájdením dát, ktoré chcete zálohovať, skopírujeme ich na vaše externé médium, ktoré je potrebné priniesť alebo si ho u nás zakúpite. Upozorňujeme zákazníkov na čo najlepšie vyšpecifikovanie potreby zálohy dát, v opačnom prípade nenesieme zodpovednosť za dáta, ktoré neboli v dôsledku nesprávneho informovania zo strany zákazníka odzálohované.

Hardvérové čistenie

20.00 €Čas trvania : do 24 hodín

Vyčistíme vnútro PC stlačeným vzduchom (kompresorom), po kontrole stavu chladenia (ak je chladiaca pasta na procesore stuhnutá) prepastujeme chladenie procesora, pre zvýšenie efektivity chladenia skontrolujeme funkciu všetkých chladiacich prvkov (chladiče a ventilátori, ak je potrebné, navrhneme platenú výmenu), reorganizujeme vnútornú kabeláž v PC.

Odvírenie a optimalizácia

20.00 €Čas trvania : do 48 hodín

V rámci tejto služby poskytujeme odvírenie a čistenie registrov Windows od nepoužívaných záznamov, temp adresárov Windows, opravu užívateľského konta pri nemožnosti prihlásiť sa, odinštalovanie nepotrebných programov, či súčastí Windows, aktualizácie programov, ovládačov zariadení, či samotného systému. Nezabúdame ani na nastavenie zálohovania systému a iné...

Výmena alebo upgrade zariadenia

od 50.00 €Čas trvania : 24 - 48 hodín

Výmena na notebooku: poškodený displej, poškodený napájací konektor, výmena základnej dosky, poškodených pántov notebooku, poškodené chladenie, poškodená klávesnica, slabá alebo nefunkčná batéria. Výmena nefunkčných alebo pridanie (Upgrade) počítača: Operačná pamäť (RAM), Grafická karta (GPU), Základná doska (MB), Napájací zdroj (PSU), Úložisko - hardisk (HDD), Procesor - INTEL - AMD (CPU) - cena je orientačná - presnú cenu je možné zistiť až po preverení na základe presného modelu a sériového čísla - pokiaľ je diel potrebné objednať, čas opravy sa navyšuje...

Iné servisné úkony

5.00 € / hodČas trvania : od 1 hodiny

Softvérové a Hardvérové práce, ktoré nie sú uvedené.

ČAS NA ZMENU

240GB – 69.00 € / 480GB – 99.00 €

V cene je zahrnutá aj inštalácia systému OS Windows + ovládače.

Doručenie a vyzdvihnutie

Nemáte sa k nám ako dostať? Nevadí, my si prídeme pre Váš PC, Notebook, Tablet, Mobil. – Ako pri oprave tak aj pri recyklácií čiernej elektrotechniky(Staré PC, notebooky, mobily, adaptéry a iné)

Pozrieť si cenník okres Trnava

  • Lošonec, Smolenice, Dechtice – 0.99 €
  • Buková, Naháč, Dechtice –1.49 €
  • Dolné Orešany, Horné Orešany, Boleráz, Horná Krupá, Dolná Krupá – 1.99 €
  • Suchá nad Parnou, Zvončín, Šelpice, Špačince, Jaslovské Bohunice – 2.49€
  • Trnava – 2.99 €
  • Biely Kostol, Hrnčiarovce nad Parnou, Zeleneč, Brestovany, Bučany – 3.69€
  • Voderady, Majcichov, Križovany nad Dudváhom, Šúrovce – 3.99 €

V prípade ak je nutné si prísť pre Vaše zariadenie!

Cenník aktuálny 1.5.2019

Vittek.eu

Michal Vittek

Michal Vittek
Komenského 10
919 04, Smolenice

Galéria

Sledujte nás

Fanpage